Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 mini kézi...

Zs Máté kérdése:

Samsung Galaxy S4 mini kézi szoftverfrissítés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4 Minimre (GT-I9195) szeretnék gyári Kitkat rendszert telepíteni (Odinnal). Most a telefon valami kártyafüggetlen rendszert futtat ami nem frissíti magát Kitkatre.

A mostani rendszer: [link]

amit meg rá szeretnék tenni: [link]


Az a kérdésem hogy ha azt csinálom amit ott a letöltés alatt írnak akkor sikerülni fog-e a dolog vagy esetleg tönkre teszem a telefonomat. Az nem baj esetleg hogy az új redszer T-mobilos a régi meg független volt? (T-mobilos vagyok) Vagy tudtok egy jó kártyafüggetlen firmwaret? Köszi a választ előre is. :)



2015. febr. 26. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyári T-mobile,kitkat 4.4.2


[link]

2015. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ezt ráteszem jó lesz?
2015. febr. 27. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy hivatalos szoftver,igen jó lesz.
2015. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem tudom tönkre tenni a telót vele?
2015. febr. 27. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam rátenni és nem működik. Kiírta az odin hogy FAIL! és azóta nem mükszik. Megpróbáltam többször is de nem jó. Mit csináljak vele? Ha beviszem a T-Mobilhoz ott megcsinálják? Ha igen akkor kb mennyit kérnek érte?
2015. febr. 27. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha garanciális akkor ingyen.A rom biztos jó volt te ronthattál el valamit.
2015. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán az lehetett a baj hogy knoxos a teló? Majd kiderül. Ma beviszem a szer vízbe. Nem garanciális már.
2015. febr. 28. 09:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Na megcsinálták a Samsung szervizben. Köszi a segítséget.
2015. febr. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!