Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet letölteni App....

Hogyan lehet letölteni App. -okat a telefonunkra? (Bővebben lent) (ANDROID)

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy le akarok tölteni egy applikációt, de azt írja, hogy nincs elég hely a készüléken.Pedig van egy 16GB-os SD kártya...

Ilyenkor mit lehet tenni?Vagy nem lehet olyant, hogy direkt az SD kártyára mentse el az app-okat?



2015. febr. 26. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A belső memória számít. Link2sd alkalmazással megoldható, hogy mindent átpakolhass a kártyára, de ahhoz root kell meg egy ext3-as partíció a kártyára.
2015. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor másképp nem lehet, ugye?:S
2015. febr. 26. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4.2-nél van egy olyan a tárhely menüben, hogy preferált telepítési hely. És itt át tudom állítani hova települjön alapértelmezetten az alkalmazás. Ez biztos még benne van egy pár verzióban, de ezzel nem minden alkalmazás fog átkerülni a kártyára. Meg ha egyenként végigzongorázod az alkalmazásokat ott is találsz olyan lehetőséget, hogy áthelyezés az sd-re. Nem minden alkalmazást lehet és nem az egész kerül át, de ha a gyári megoldásoknál akarunk maradni akkor csak ennyit lehet tenni. Így is nyerhetsz pár MB szabad helyet.
2015. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek a linktosd programok meg a társai nem érnek semmit. Miért? Mert minden telefonban gyárilag van olyan funkció, hogy a telefon memóriájában lévő alkalmazásokat átteszi az SD kártyára, vagy fordítva.

Beállításokban állítsd át, hogy hova mentse ezentúl.

2015. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönom mindenkinek a válaszát, már csak annyi a kérdésem, hogy a beállításoknál hol lehet átrakni, hogy SD kártyára mentse a dolgokat?

Android 4.4.2-es KitKat verzióm van.

2015. febr. 26. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem itt van: Beállítások - Tárhely és itt a második, azaz "Alapértelmezett tárolási hely".
2015. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én olyant nem kaptam, csak olyant, hogy Alapértelmezett írás lemez...

Egyébként ehhez szükséges rootolás?

2015. febr. 27. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szükséges. Azon az írás lemezen belül mi van? Miből lehet választani?
2015. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
SD kártya vagy USB Tár
2015. febr. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!