Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart 4 Max jó...

Vodafone Smart 4 Max jó telefon szerintetek? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hardverrel vannak olcsóbban is telefonok, igaz azok nem ilyen hatalmasak. Ez már inkább phablet. Ha mindenképp ekkora méret kell akkor jó ez is, ha meg nem számít akkor inkább olcsóbban egy ilyen/hasonló hardverű telefont pl. redmi 2 redmi1s, moto g, moto g 2014,
2015. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
Igen inkább redmi 2 redmi1s, moto g, moto g 2014 jobb lenne.
2015. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem jo telo gyenge hardver csak a abajod lenne vele. Ha androidos telot akarsz akkor irany a geekbuying. 30 korul fuggetlen dual simes 5 collos telot kapsz 1 giga rammal 4-8 maggal. Az aksira erdemes figyelni ajanlanam a min. 2600 mA - t. Nekem egy kingsing t1 van hibatlanul muxik antutun 36000 pontos a benchmarkja. Ez Mo.- n a 100 000-s kategoria vagy meg dragabb
2015. márc. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Nekem ilyen van, nagyon szeretem.
2015. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen van fél éve...eddig semmi baja,nagyon szép képeket csinál és van bőven kijelzője...negatívum,hogy nem fér el zsebbe :( Szerintem neve ellenére egyátalán nem rossz...meg most úgyis van rá 2 év garancia utána meg úgyis cserélem...én nagyon szeretem :)
2015. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!