Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Diva nagyon tetszik...

A Samsung Diva nagyon tetszik legalábbis külsőleg. Van már ilyen telefonotok mi mindent tud? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is samsungom van de nem diva. Külsőre is szép...

bővebb infó:

[link]

megtudod nézni mi mindent tudd:-)

tmobile szolgáltatónál találtam csak meg...

2010. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
most vettem, nagyon jó telefon és rendkívül stílusos,és egyáltalán nem úgymond ,,cicababás".Több színben is lehet kapni és a az árához képest megdöbentően sokat tud.Csak ajánlani tudom
2010. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hy!


Nekem is nagyon-nagyon tetszik. A menü csajoknak van tervezve, nőies, és nem csicsás! Az ára 50 ezer forint kb. Ehhez képest sok mindent tud, magyar menüje is van, ráadásul kártyafüggetlen. A telefon nem csak cicababáknak készült, hanem egyaránt kifinomult, komoly nőknek és lázadó, divatos, csajszis lányoknak.

A kamera 3.2 megapixel, és rendelkezik képek retusálásával (Beauty effect a neve) és magazinkép alkotóval (Lomo effect a neve).

Ne szalazd el a lehetőséget, én is ilyet veszek;)

2010. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
30.000,nem 50...
2010. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vhol 50 ezer forint szóval nem írta el az árát. 30 ezerért divát nem igazán kapsz szerintem.
2010. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de kapsz annyiért,vagyis 30ért,csak előfizetésesen,én is úgy vettem.
2010. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én tegnap vettem Divát, fehéret, a telenornál. Előfizetéses: 19990FT volt. megéri. én a legolcsóbb csomagot választottam: 1295 ft-ot kell fizetnem havonta, de ebből az összes lebeszélhető. (35perc)

A Telefon nagyon tetszik, nagyszerű képeket készít. 3,2megapixeles kamerával.

2010. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!