Dobhatom a kukába?

Figyelt kérdés
Nos, van egy 9.7 colos táblagépem [ANDROID].Valami véletlen folytán kikapcsolás után gyári beállításra kapcsolódott, vagy nem is tudom,hogy kéne ezt megfogalmazni.Mindent adat megmaradt rajta(zenék,képek,alkalmazások,evvel csak annyi a gond,hogy az összes alkalmazás ami rajta volt nem volt már feltelítve, viszont ami a gyári beállításokkal jár az viszont igen. Próbáltam RESETelni, kitöröltem róla mindent és csak úgy folytatja újraindítás után kér,hogy állítsam be az időt, a dátumot, jelszavakat..

2015. febr. 28. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen táblagép? Ha nagyon kínai(teljesen anonymous, nincs se típus, se márka) akkor nem hiszem hogy meg lehet javítani, mert nem fogunk hozzá találni firmware amivel újra lehetne húzni a teljes OS-t. Resetelés alatt Factory resetet értesz a Recoveryből ugye?
2015. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Miért kéne kidobni?

Feltelepíted megint a dolgaidat aztán használod ahogy eddig.

Persze várható hogy bizonyos körülmények között ismét összeomlik, de hát ez sajnos ilyen.

2015. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden újraindítás után visszaáll gyári állapotba? Mert ha igen ezen nem fog segíteni egy szimpla rom csere.

Nekem is volt ilyen (plusz a belső memória 0MB lett és semmit nem engedett telepíteni a kevés hely miatt), a szerviz javíthatatlannak ítélte és garanciában cserélték egy újra.

2015. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

MEDIACOM, MOBILEPAD 9.7, 4.2es androiddal.


Tavaly kaptam Olaszországból és igen mint előző válaszoló írta, a tárhely is 0 és ujaindítás után visszaáll gyári beállításra.

2015. márc. 1. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a térhelyre 0 mb-t ír akkor ez... csak találgatni tudok. Valószínűleg a NAND(ezen tárolódnak az adatok) chip megsérült. Nem ejteted le?
2015. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt le ejtve, talán még a fél éve.Szerencsére csak a széle repedt meg épp egy kicsit, de viszont semmi más baja nem volt. Most kezdett el vacakolni a semmiből.
2015. márc. 2. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!