Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Nem működik a...

Mit csináljak? Nem működik a telefon?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan telefon, amit érdemes lenne visszavinni, elég régi, semmi garancia már....Ha be akarom kapcsolni, elkezd bekapcsolni, kiírja, h ZTE... meg aztán h T-mobile, bejön a zene...aztán megint kiírja, h T-mobile +jön a zene, és ez jön egymásután sokszor...nem csinál semmit, csak úgy tudom leállítani, ha kiveszem az aksit :/

2015. febr. 28. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Kivettem belőle minden kártyát, 3 napig, aztán megpróbáltam, és megint semmi :( A sim kártya tuti működik
2015. febr. 28. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy újat.
2015. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha be tudod hozni a recoveryt, nyomass ott egy Wipe Data Factory Reset-et, aztán Reboot System Now.
2015. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húú, ezt nem igazán értem, mit jelentenek ezek?? nem értek hozzá... :/ 14/L
2015. febr. 28. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A "jaj nem értek hozzá, lány vagyok" a legócskább kifogások egyike. Kaptál egy hasznos tippet, bevered a gugliba a készülék tipusát + recovery. Keress magyar nyelven egy leírást.
2015. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!