Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil szól a legjobban,...

Biohazardxxx kérdése:

Melyik mobil szól a legjobban, legszebben?

Figyelt kérdés

Csak néhány elvárásom van:

4,5"-tól nagyobb kijelző (1280x720)

Bővíthető memória vagy min 32gb gyári

min. 8 megapixel kamera

esetleg jelzőfény gyárilag de nem fontos....

És a mai a legfontosabb hogy jó hangos legyen fülessel vagy anélkűl.


nokia n8, samsung galaxy s advance-em volt eddig ami jól szolt. de a mostani open dott telóm elég halk... Ami nem érdekel az a samsung és iphone!


Szóval ha valakinek van tapasztala zene terén telóval melyik lehet a legjobb ne féljen velem megosztani :)



2015. febr. 28. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint fül/fejhallgatón keresztül, vagy a beépített hangszórón keresztül?

Fül/fejhallgató terén ugyanaz az összes (na jó nem, van pár komolyabb mobil, amibe azért jobb DAC-okat raknak, pl. Wolfson chipeket vagy akármi), hangszórón keresztül meg a HTC One M8 az abszolút legjobb, nincs mobil, ami akár csak megközelítené is.

2015. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is One M8 van és hangszórón keresztül tényleg szépen szól. Füllhalgatóval más a helyzet. Ismerősömnek Sony Z2-je van és az is perfekt. Na de az füllhallgatóval oda vissza pofozza a htc-m. Úgyhogy én azt mondom hogy Xperia Z2
2015. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A telefon hangszórója is legyen hangos meg a fülhallgatóval is legyen az... de jobbára a fülhallgató kimenet a lényeg hogy az szoljon tisztán és hangosan.

az m8 kicsit drága már nekem 100 alatt gondolkodom.

2015. febr. 28. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a kistestvére, az pont megfelel az elvárásaidnak. One mini 2
2015. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
90be találtam 2 hónapos sony z2 telót az elég jó gondolom....
2015. febr. 28. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Lol, One mini 2-őt semmiképp, az egyetlen HTC telefon amit megéri az mindig az épp aktuális One, a többi az nagyon túl van árazva.


Egyébként ha fülhallgató a lényeg és nem zavar, hogy rootolni kell, akkor válaszd akármelyik telefont, aztán telepítsd a Viper4Android-ot, én anélkül nem is tudok zenét hallgatni.

2015. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!