Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv android helyett lehet...

Üdv android helyett lehet másik op rendszert tenni egy telefonra?

Figyelt kérdés
halottam, hogy van ubuntu ezt hogyan lehet feltenni illetve még mik vannak?

2015. febr. 28. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Roviden: nem lehet. Meg Android verziot sem lehet csak ugy cserelni, ha nincs megfelelo hardvered es 'fozott' ROM-od.


Hosszabban is elmondhatnam miert, de mivel alapszinten sem vagy kepben az egesszel, felesleges.

2015. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. febr. 28. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ubuntu touch néven van a mobilos ubuntu ami néhány androidos modellre fel lehet rakni (leginkább nexus modellek). Azon kívül más rendszer nem igazán van amire lehet androidról váltani. Szóval android helyett max. egy másik androidot tudsz feltenni. Nézz utána, hogy a készülékedhez milyen főzött romok vannak, illetve van-e rá elérhető Ubuntu touch.
2015. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. febr. 28. 18:29
 5/6 anonim válasza:

Én mint egy másik kérdező kérdezem ismét ugyanezt, tekintve, hogy azóta eltelt majd 7 év, s hátha már egész népcsoportokat is zavar a gugli totális megfigyelése és emiatt lelkes emberek írtak már rá másik oprendszert.


Engem személy szerint megdöbbent az amikor bekapcsolom a wifit és kb. 200 internet kérés megy kb. 30 különböző IP címre a telefontól, ismétlődve, annak ellenére, hogy én nem kértem semmilyen kommunikációt... Többek között google.com, amazonaws.com, és egyéb ismeretlen külföldi ip címekre. Amíg a saját szememmel nem láttam egy szerver logban a kérés áradatot addig én sem hittem el, hogy ilyen volumenű kémeszközt hozdoznak az emberek magukkal.

2021. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van pár alternatív OS.


Nem mindegyik megy minden telefonon. Alkalmazások elérhetősége problémás.


[link]


Telefonodnak megfelelő fórumban meg lehet nézni mik a lehetőségek:

[link]

(Ezek főzött android romok)

2021. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!