Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Nokia Lumia 820-ra wp...

Ha a Nokia Lumia 820-ra wp 8.1-et telepítek, akkor az élőcsempék ugyan akkorák maradnak mit voltak? Ezt úgy értem hogy nem úgy lesznek mint pl. a lumia 930-on, hogy 3 nagy kocka csempe fér el egymás mellett.

Figyelt kérdés
Mert ugye a 820-on csak 2 nagy kocka csempe fér el.

2015. febr. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A 8.1 már 3 csempés kialakítás.

A csempék méretét te tudod választani, kicsi(kocka) közepes(kocka) nagy(téglalap)


Nem tudom, erre gondoltál-e...

2015. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, én arra gondoltam , hogy a 820-on csak egy nagy(téglalap) fér el, és nem ehet mellé másikat tenni, de pl: a 930-on már lehet a nagy(téglalap) mellé tenni még egy közepeset(kocka)
2015. febr. 28. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
8.1-nel lehet valasztani hogy 2 vagy 3 soros csempeid legyenek, ahogy neked kezenfekvobb
2015. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De úgy 820-on nem lesz nagyon összenyomorítva?
2015. márc. 1. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

hagyod 2 soroson a beallitast es ugyanugy marad mint eddig

bar a 3 soros sincs osszenyomoritva, az pont jo

2015. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!