Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom alaphelyzetbe...

A telefonom alaphelyzetbe állítottam. Kivettem belőle a simet és az sd kártyát. Visszaállítás után nem jelennek meg se a képek se a zenék. Mit tegyek? SOS. Lumia 625.

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 22:36
 1/8 anonim válasza:
Tedd bele vissza a microSD kártyát.
2015. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vissza tettem, a simet is és a telefonszámok látszanak, es a képeknél is látszik egy pár darab. De hogy lehet megcsinálni hogy minden képet mutasson?
2015. febr. 28. 22:45
 3/8 anonim válasza:
Amelyek nem látszanak, sajnos nem a microSD kártyán voltak, így azok elvesztek a gyári visszaállítás folyamán. Nem lehetséges visszahozni.
2015. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt nem értem,hogy volt néhány telefonszámhoz adva kép, és azt most is ugyanúgy kirakja, pedig ha nem lenne benne a kép, akkor nem is tudná odarakni a képet.
2015. febr. 28. 23:58
 5/8 anonim válasza:
Vagy a microSD-n voltak eltárolva, vagy akkor nem egyértelmű zámomra mit is csináltál. Egy biztos, ami a belső memóriából elveszik, azt közel lehetetlen visszahozni.
2015. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kivettem a simet és az sd kártyát majd alaphelyzetbe állítottam a telefonom. Es amikor visszaraktam a simet meg az sd kártyát, akkor a zenék eltűntek meg képek is tűntek el, amik biztos hogy az sd kártyán voltak mert ezer meg egy évesek azok a képek.
2015. márc. 1. 00:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Plusz lefényképeztem a képernyőt pár viber beszélgetés miatt es azoknak is csak a fele van meg, az például hogy lehet, mert ugyanabban az időpontban lettek csinalva a képek?!
2015. márc. 1. 00:11
 8/8 anonim válasza:
Amit el tudok képzelni, hogy hibás a microSD kártyád. Sokan csalnak a kapacitásával, aztán az lesz az eredmény, hogy az adatok odavesznek és későn veszi észre a tulajdonos.
2015. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!