Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont keresek 65eft milyet...

Gabi33 kérdése:

Telefont keresek 65eft milyet érdemes venni ami jó és nem fagy le 4 magos és jobb mint a Sony xperia z ultra vagy z1 c6903 mobil! Érdemes e nagy kilelzöt venni vagy szebb legyen a képje?

Figyelt kérdés

#Telefonvásár!
2015. márc. 1. 10:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszik a Z ultra csak abban nincs vaku!

Nagyon tetszik a t2ultra csak annak kicsi a ppije!

Tetszik még a t3 csak az nem vizálló!

Többi meg csak az lg néztem,de nagyon kevés a fullhd kijelzös amit böviteni lehet a memóriát !

Többi meg ismeretlen a Alcatal,samsung nokia motorola éa htc ami benne lehet hogy fagy avagy elromlik a gari alatt!

2015. márc. 1. 10:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért olyat emi erősebb lenne nem fogsz találni.

A fagyás és elromlás az mindegyik típusnál benne van a pakliban. Mondjuk a Windows Phone-os Nokiáknál (most már csak Microsoft Lumia) kevésbé.

2015. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én ugy olvastam,hogy a Nokia ami a Windos phone az még gyerekcipöben jár,és sok olyat nem tudsz mint az Androidos telókkal!

Már fene se tudja mi a jó,mert én nem értek hozzá,nekem még jó a régi csöves teló!

10 éve még müködik igaz ez csak 2mp kam van benne

SANYI ERICCSON K-750i

2015. márc. 1. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó a WP, csak kevés rá az alkalmazás.


Egyébként ennyiért nincs olyan telefon, amit írsz.

Kérdés első felét elolvasva mondtam volna a Moto G-t, Xiaomi Redmi 2-őt, stb-t, de Xperia Z Ultra vagy Z1-nél egyik sem erősebb, egy telefont sem fogsz találni 80-90k alatt, amibe Snapdragon 800 lenne.

2015. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Várok addig amig nem megy le 65eft!

Mikor kijön a Z4 és kijön S6 és G4 na meg a sok QHD vagy 4K kijelzös telók 2560x1440 3840x2160 akkor már fognak árak lefelé menni mert azok már régi lesz! Jobb a procija nagyobb a kijelzö jobb a ppi és 4k videós és nem fullhd és fullhd videót vesz fel na meg a ramról nem is beszélve!

Igaz várok Karácsony itt van az már csak 9 hónap,addig kijön az összes okos mobil kinából,Dél Koreából,vagy Japánból! Még gondolkozok,mert xperia tetszik a többit meg nem ismerem sonim az van nokia az meg volt régiek többi nem ja meg alcatel 302

2015. márc. 1. 15:42
 6/7 anonim válasza:
65000 forintot kiadsz mobilra?
2015. márc. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Had kérdezzem már meg , hogy mire használjátok a mobilt, hoyg 65000 et kiadtok érte? Facebookra, meg fényképezésre?
2015. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!