Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan okostelefont...

Megéri használtan okostelefont venni?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend g620s készülék
2015. márc. 1. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak legyenek rendben a papírjai is
2015. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ ! :)
2015. márc. 1. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is használtan vettem, és a valaha volt kedvenc telefonom mai napig, pedig már bő 1 éve vettem.


Azon múlik, hogy alapból milyen a telefon (G620s jó) és milyen állapotba van.

2015. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak olyat vegyel hasznaltan, aminek megvannak a tartozekai, doboza is. Amihez max egy toltot kapnal, azt hagyd ott azonnal, siman lehet, hogy lopott. Tehat nem tudni semmit a multjarol, barmikor letilthatjak, meg egyebkent is lopott cuccot nem vennek szivesen. Ha nagyon biztosra akarsz menni, irjatok adasveteli szerzodest. SOHA ne utald elore a penzt, es eleve ha lehet, csakis szemelyesen vedd at a telefont es fizess erte. Meg ott a helyszinen probalj ki annyi funkciot, amennyit csak tudsz, illetve ha halozatfuggetlenkent volt meghirdetve a telefon, akkor vigyel magaddal tobbfajta SIM kartyat es mindegyikkel probald ki, hogy tudsz-e hivast inditani. Probalj eleve csak halozatfuggetlen telefont keresni, hogy ne tudjak utolag szolgaltatonal letiltani. Vagy ha fuggot veszel, akkor mindenkepp irjatok adasvetelit. Egy probabeszelgetest is ejts meg, hogy a mikrofon-hangszoro parost is leteszteld. Meg ami nagyon fontos szerintem, hogy csak olyan helyen szabad hasznalt telefont nezni, ahol utana tudsz nezni a hirdeto megbizhatosaganak (pl Vatera, Hardverapro). Ilyen kis egyszeri aprohirdetos oldalak nem jatszanak. Ahogy a sarki GSM boltok sem, ahol siman sokkal tobbet kernek el a telefonert, mint amennyit er, es raadasul nagy reszuk lopott is. Roviden-tomoren ennyi, de amugy igen, megerheti hasznaltan venni, nagyon jo kis telefonokat lehet kifogni nagyon jo aron. Nekem eddig minden telefonom hasznalt volt es egyetlen egyszer volt csak "csalodas", mikor egy alaplaphibas telefont sikerult megvennem, ami nem derult ki a tesztelgeteskor, de szerencsere egy filleres ZTE Blade volt csak :)
2015. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri. A sok gyökér töri magát, az életét is eladná, hogy meglegyen a turbó-szuper I. készülék, aztán persze cseréli, mikor megjelenik a turbó-szuper II. készülék. És akkor akár jelentős veszteséggel eladja. Nekik köszönhető, hogy elfogadható árakon is hozzájuthatok kiváló készülékekhez :)

Amit az utolsó írt, annak magától értetődőnek kéne lenni, a készüléken mindent ki kell próbálni, értelmesen kell kommunikálni. Ez nem biztos, hogy elsőre sikerül, mert itt is volt már pár kacagtató kérdés, hogy "személyesen vettem meg az imádott telót és otthon jöttem rá, hogy klón, mit tegyek?" :))

2015. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magától értetődőnek kellene lennie igen, de elhiszed, hogy nagyon sok embernek nem az?
2015. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!