Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 630,80070002 vagy...

Nokia lumia 630,80070002 vagy 80070003 hibakód?

Figyelt kérdés

Most cseréltem a telefonban memóriakártyát és a régi zenéket,fájlokat átmásoltam az új kártyára + új zenéket raktam rá azonban sok számot nem tudok lejátszani mert egy ilyen üzenetet kapok:"Sajnáljuk, de most nem lehet lejátszani ezt a fájlt a telefonján, Hibakód 80070002"

Valaki tapasztalt már ilyet és tudja esetleg az okát/megoldását?



2015. márc. 1. 11:03
 1/3 anonim válasza:
Nálam is teljesen ugyanez a probléma.Sikerült megoldást találni a hibára?
2015. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, megoldottam, az xbox music alkalmazásban ki kell törölni minden zenét majd utána a telefonról/sd kártyáról, ezután mehetnek a kártyára újra a zenék és az xbox music szinkronizálja őket.
2015. márc. 21. 13:19
 3/3 anonim válasza:
Köszi a visszajelzést, akkor nem írom ki ezt a kérdést én is külön :D Itt szívok 2 napja ezzel, hogy miért nem játszik le semmit ...
2015. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!