Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 (D802) -re hogyan lehet...

LG G2 (D802) -re hogyan lehet további LG billentyűzet témákat letölteni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
az LG saját update center-jében nézd meg
2015. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott sajna nem találtam hozzá semmit :/

A billentűzettémáknál felül van egy (gondolom)letöltésre mutató ikon amire hiába megyek rá,nem hoz be semmit,de mutatja,hogy megnyomtam.Nem tudod ez miért lehet?

2015. márc. 1. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

jokérdés hogy nálad miért nem müködik, De amúgy ott kéne lennie, jo helyen jársz. Nekem is G2 van de nálam amúgy az egész app updates le lett tiltva mert szerintem zabálta az akksit. én erre elég érzékeny vagyok. Sajnos nemtudom megnézni neked az enyémen hogy müködik-e? de lehetséges az is h csak az LG servereivel van valami baj és ideiglenesen nem megy csak, probáld meg kséőbb is.


van itt egy letötlhető zip ha jol látom. lehet h ebbe találsz valamit ami jó

[link]

2015. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2015. márc. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!