Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg melyik a legcsúcsabb...

Jelenleg melyik a legcsúcsabb érintőképernyős telefon ami az összes többit maga mögé utasítja? (2015. 03. 01. )

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
hát ha még vársz pár napot akkor a samsung galaxy S6 lesz :)
2015. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Lesz itt vita, nem válaszolható meg..

Bármelyiket írom, mindig lesz olyan: aminek nagyobb a képernyője, aminek nagyobb a felbomtása, aminek nagyobb az üzemideje, jobban olvasható napsütésben a képernyőja stb-stb...

Iphone6 mondjuk, de bárki, bármivel beleköthet.

2015. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Olyan nincs ami mindenbe a legjobb
2015. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Az mondjuk való igaz, hogy olyan úgyse lesz ami mindenki számára a legjobb.

Én amúgy nem vagyok Samsung párti, sőt... De az S6 kiszivárgott hw specifikácioját tekintve nem kicsit elhuzott a jelenlegi mezőnytől. Emellett szerintem ronda és softwaresen egy szar az összes samsung, ráadásul az elején lévő gombot is gyülölöm... Viszont a HW tekintetében szerintem egy ideig verhetetlen lesz...


Ez első hozzászóló voltam...

2015. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most a Sony Z3 de ha megjelenik a Sony Z4 akkor az lesz. :)
2015. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag ájfón. A 2G-től kezdve bármelyik.
2015. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne zavarjon h nemvolt iphone 2g :DD

Iphone után 3G jött

de ez jol mutatja kb, hogy az apple társaságnak mennyi esze van... mindegy csak legyen rajta egy alma és drága legyen.. gratulálok..

2015. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszcsi :)
2015. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zoligyerek még mindig azon röhögök, hogy honnan szedted ezt a hülyeséget :'D :'D az év vicce :D. De most komolyan honnan jutott ilyen hülyeség az eszedbe??? :D
2015. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!