Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy valószínűséggel kijelenth...

Nagy valószínűséggel kijelenthető, hogy legkésőbb 2015. novemberre ki fog jönni itthon az iPhone 6s?

Figyelt kérdés

Nagyon megszerettem az iPhone-t, de diák vagyok és általában az egész nyári munkányi pénzem rá szokott menni a telefonra...

Jelenleg egy iPhone5-öm van és szeretném 6-ra cserélni, most szereztem meg rá a pénzt, azonban elgondolkodtam, hogy március van és 6-7 hónap múlva már megjelenik az új és ugyan ennyiért meg tudom majd venni az újat, mint amennyibe most kerül a 6.


A jelenlegi telefonom aksija már nagyon rottyon van, ha netezek, lemerül 3g-n 4 óra alatt...

Szeptemberben kezdem az egyetemet Bp-en és sokat kell használnom a GPS-t, mivel egyáltalán nem ismerem a várost és megkönnyítené a dolgom a tartós telefon, viszon ezzel a mostanival nem megyek sokra...

Aksit cserélni nem akarok, mert 8-10 ezer ft, ennyiért inkább veszek egy usb-s külső akkumulátort, amit tudok majd használni az új telefonhoz is.


Szóval, mit gondoltok? Ti mit tennétek a helyemben?

IOS-es telefonon kívül nem szeretnék mást használni, nekem ez jött be.


2015. márc. 1. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nalunk csak decemberben lesz szerintem az új Iphone, érdemes megvárni, bár sok újdonságot nem fog tartalmazni ha hihetünk a pletykáknak, inkább egy jo IOS-t várok mert a mostani nem lett a legjobb, ha javasolhatom érdemes a Plust venni, sokkal jobb az akksi időtartam es internetezni is jobb vele!
2015. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Karacsony elott biztos kijon, szerintem vard meg.
2015. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!