Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Htc desire 310 telefonom van, amit egyszer kikapcsoltam. Amikor viszakapcsoltam csak a htc logó jött elő. ROM-ot akartam cserélni rajta a flashtool programmal de valami Brom errort ir. Amikor ujra beakartam kapcsolni már a htc logó sem jött elő. Mit tegyek?

2015. márc. 1. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudnál küldeni egy képet rőla, ha még kiír valamit?

Amúgy őszintén én téglásodásra (bricked phone) gondolok, aminek a javítása otthon hosszadalmas munka.

Elviheted a szervízbe is, ha még van rá garancia, mert az enyémet is úgy csinálták meg, viszont ne mondd azt, hogy mit akartál csinálni, mert akkor rögtön visszadobják neked. Találj ki valami hihető sztorit.

2015. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az a baja és probáltam megcsinálni a Flashtool alkalmazással de valamiért nem sikerült, és nincs garanciába a telefon. Nem tudom hogy megtudják-e csinálni a szervízbe.
2015. márc. 2. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy angolból, XDA-n keress rá, ott talán találsz segítséget.
2015. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!