Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia e66 függetlenítés?

Nokia e66 függetlenítés?

Figyelt kérdés
Nos, nemrég szereztem egy Nokia e66-ot, mert a telefonom tönkrement. A Nokia elvileg vodafone függő(rá is van írva) , de valamiért nem fogadja el a vodafoneos kártyát. Valószínűleg azért van, mert ezelőtt t-mobile-al használták. Tudtok valami módot, hogy csinálhatnám a telfonom kártyafüggetlenné ingyen, vagy olcsón? Esetleg telepítsem újra nokia pc suite-al? Előre kösz a válaszokat.

#T-Mobile #Nokia #Vodafone #Nokia E66 #nokia e66 függetlenítés
2015. márc. 2. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem találsz hozzá függetlenítő programot a neten, akkor elviszed egy GSM-be, ott 2000-3000-ért megcsinálják. Az már más kérdés hogy az egész teló nem ér annyit :D Ha újra telepíted az nem oldja meg.
2015. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó köszi a választ erre én is gondoltam. "az egész teló nem ér annyit" : ezért még nem fogok új gagyi androidos oko izét venni, pont egy androidos telfonom ment most tönkre xD. De aki tud az pls adjon linket...
2015. márc. 3. 07:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen volt az androidos telód? Fogadjunk Samsung...
2015. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Nem, vodafone saját márkás xD A vodafone azt mondta, hogy normális gyártójuk van.. a francokat! xD És különben is az android is 1 fos
2015. márc. 3. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak tudni kell használni, és nem a legolcsóbb, 20E Ft-os telefont kell megvenni, mert azok tényleg fosak az optimalizálás hiánya végett.
2015. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Öööhöm. Jól van nekem nem telik annyi telefonra és különben is úgy vagyok vele, hogy wifizni lehessen rajta, ne lassuljon be, és jó képeket készítsen(ha van még néhány hasznos funkció az szuper). Mostmár kb. 1 hónapja van meg ez a telcsi, tök jó, van rajta vonalkódolvasó, normális(nem laggos) office, nekem nagyon bejött az E66-os. Ha ma is gyártanának hasonló kaliberű (értsd: használható, nem hulladék már akkor is amikor megveszed) akkor vettem volna újat.. :/ De most maradt a zsebben a mandzsó és még jól is jártam :P :D
2015. márc. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!