Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cikinek számt manapság a Sony...

Cikinek számt manapság a Sony Ericsson Xperia X8?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 20:02
 1/5 Zakathol ***** válasza:
82%
Szokjatok már le erről. Ezek csak használati tárgyak bhassza meg... Ha a szükségeidet kielégíti akkor mégis ki a francot érdekel, hogy más mit gondol róla?
2015. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy Xperia X8 az nem ciki egyáltalán, inkább az olyan telefonok amiket ma kb. 10 - 20 ezerért lehet megvenni és sza márkátlan kínai telók. De amúgy szerintem egy Xperia tipo sokkal gázabb az x8-náááál!!!!
2015. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nekem régen volt olyanom, de tönkrement. Azóta volt már sok telefonom, most SONY Z2, de hiányzik a régi X8-asom(fogalmam sincs miért, de néha annyira szívesen használnám azt, persze azért a Z2 sem rossz de...érted nem ugyanaz).
2015. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Z2-m van, elő telóm xperia mini pro. A Z2-d sarkainál nincsenek rések a fémkeret és az előlap között? Mert nekem a bala alsó saroknál elég nagy, kb. 1,5mm-es rés van.-
2015. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt olyanom, most ott porosodik a szekrényben. Szerintem rettentően fos telefon, semmi app nem fut rajta, még egy Pou alkalmazástól is befosik. Akinek tetszik használja, én emiatt nem fogom lenézni.
2015. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!