Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 telefont...

Samsung Galaxy A3 telefont hol tudom megvenni? Fekete színű legyen. Személyesen akarom mgevenni. Ez a kiadású kell: SM-A300FU Mert ez a 1,5 GB ramos kiadás.

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 21:13
 1/9 Gabi33 ***** válasza:
Most ne vegyél mig nem jön ki az S6 mert akkor bukol legalább 20-30eft ez vagy tavasszal Április vagy nyáron Juliusra már kint lesznek a jó 2015 QHD teló minden márkában is és Tablet ,és bukni se jó!
2015. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt veszem meg nem kell más reklám.
2015. márc. 3. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg, ha ilyen eltökélt vagy, járj utána magad, hogy hol tudod megvenni, nem gondolod...?


Egyébként az Első nem azt mondta, hogy ne ilyet vegyél, hanem azt, hogy ha vársz vele, amíg kijön az új modell, vélhetően ennek le fog menni az ára...


Olvasni tanulj meg, és a stílusodon állíts!!!

2015. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MediaMarkt?
2015. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Media Marktban én úgy tudom , hogy: 1GB ramu kiadás van dea zért megnézem.
2015. márc. 3. 21:32
 6/9 Gabi33 ***** válasza:

Fene érdekli hogy te mit veszel,én csak a jót mondom,de ha bukni akarsz legalább 30-50eft akkor csak bukjál!

Én biztos karácsonyig várok és a Z telefonból lesz egy z1 vagy z2 és akkor elég jó lesz egy darabig,nem szeretem a samszungot,mert fagy és szar a kinézete,hogy rossz helyen van a 3 gomb,jobban vonz a Xperia vagy a nokis csak a nokia nem _adroidos és nem támogat sok lehetöséget,ha valahol szavazni van kedvem!

2015. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vegyed akkor ezt a túlárazott szart, de majd ne gyere ide sírni, hogy jajj nem jó telefonom mit csináljak!


Ez a fos 90e, amiért sokkal jobb van

2015. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
S4 veszek :)
2015. márc. 7. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!