Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megdöglött a telefonomon a...

Megdöglött a telefonomon a Bluetooth, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem raktam mikróba, nem tettem forró vizbe, semmi rosszat nem csináltam. Segítsetek!

2015. márc. 4. 10:44
 1/6 Tengor ***** válasza:
77%

Paprikás krumplit, mert azt szeretem!

Mit csinál illetve mit nem csinál? Egyik nap ment, a másik nap már nem?

2015. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy simán csak bedöglött, ahhoz nem kell víz, vagy mikró. Vidd szervízbe.
2015. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt mikor zenét hallgattam a bluetooth hangszórómon, kicsit szaggatott a zene, de egy újraindítás után ment tovább rendesen. Tegnap pedig egyeltalán nem működött a bluetooth és nem a hangszóró a hibás mert megnéztem még 3 telóval és a hangszóró tökéletesen működött (ment a zenelejátszás), de a telefonomat egyik sem látta, pedig látható volt. Ma pedig visszaállítottam a gyári beállításokat (előtte szért csináltam biztonsági mentést), de ez sem segített.
2015. márc. 4. 13:34
 4/6 Tengor ***** válasza:
Az bizony hardveres hiba lesz és garanciális is, ha van még a telefonra garancia.
2015. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem még érvényes a 2 éves garancia.
2015. márc. 4. 13:45
 6/6 A kérdező kommentje:

Éljen a Telenor-os Sony szervíz!!


Beadtam a telefonom, 2 hét múlva visszakaptam, valamilyen főlapot kicseréltek benne: a Bluetooth és a WIFI működik, de az Androidba valami megdöglött, mert nem működik a gyári zenelejátszó (Walkman) és a frissítések sem jelennek meg rendesen (az sem ami eddig ott volt) az Update Center-ben.

Amúgy először kaptam egy olyan cseretelefont (LG Optimus L7), amin nem működött a telefonálás, de szépen világított a Home gomb, utána pedig egy olyat (Samsung Galxy S Advance), amelyiken pedig a vissza bomb nem működött (random időben működött: összesen 7x tudtam megnyomni, úgy hogy reagáljon). Nekem pedig egy Sony Xperia L van.


De amúgy amiért beadtuk, azt megjavították. Most újra várhatok majd 2-4 hetet, hogy megcsinálják a zenelejátszót. :/

2015. márc. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!