Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora a Facebook gépigénye?

Mekkora a Facebook gépigénye?

Figyelt kérdés
Arra az app-ra gondolok, melyet a Google Play-ről lehet letölteni. Azért kérdezem mert mindenki csak panaszkodik rá hogy milyen rohadt lassú, de gépigényt nem látok róla. Nem tudom elképzelni, hogy olyan nagy gépigénye lehet, de nem kizárt.
2015. márc. 4. 21:46
 1/5 anonim válasza:
Csak betölteni lassú, utánna már jó. Legalábbis nálam. Gépigény? SZERINTEM csak jo net kell hozzá.
2015. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kb másfél éve használtam utoljára. Akkor 50MB RAM-ot zabált úgy, hogy be sem voltam jelentkezve. Ez volt az a pillanat, amikor letiltottam az egészet a pic$ába, úgyhogy frissebb infóm nincs :D


Hivatalos gépigény nem hiszem, hogy van, legfeljebb annyi, hogy hányas verziójú android kell neki.

2015. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem kell hozzá valami nagy hűhó. persze ha nem zárod be az appot eszi a ramot rendesen, de amúgy semmi baj nincs vele
2015. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D Találtam egyet: Android In general supports devices with Android 4.0 ICS and better.

Minimum requirements:

Resolution: 320x480


CPU: single-core, 1GHz Cortex-A8 like


RAM: 512MB+


GPU: Andreno 200, Andreno 205, PowerVR SGX 540 and equivalent


Recommended requirements (for low details):

CPU: dual-core, 1,2GHz Cortex-A9 like


RAM: 1GB+


GPU: Andreno 225, Andreno 305, Mali 400, Tegra 3 and equivalent


Resolution: 1280x720


Optimal requirements (for high details):

CPU: quad-core, 1,5GHz+ Cortex-A9 like


RAM: 2GB+


GPU: Andreno 320, Andreno 330, Tegra 4, PowerVR SGX544MP3, Mali-T628 MP6 and equivalent

2015. márc. 4. 21:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Így már megértem, hogy néha a Samsung Galaxy Ace 3-assal se boldogulnak vele :D
2015. márc. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!