Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2, Samsung...

Sony Xperia M2, Samsung Galaxy S3 vagy LG L Bello D331?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, választanom kellene ezek közül a telefonok közül, utána is néztem mind a háromnak, de sajnos nem nagyon értek hozzá és nekem hiába mondják, hogy ilyen processzora meg hardvere van, nem tudom, miről van szó. Szóval véleményekre lennék kíváncsi. Sony Speria SP-m volt, amit szerettem viszont sokszor behülyült, ki-be kapcsolt aztán teljesen ki, meg sokszor lefagyott. Nekem fontos lenne, hogy az első és hátsó kamerája is jó legyen, és hogy az akksija viszonylag jó legyen.

Ti melyiket ajánlanátok?



2015. márc. 4. 23:02
 1/6 Gabi33 ***** válasza:

Olyat vegyél aminem HD a kijelzö 1280x720 vagy Fullhd 1920x1080 és vizálló porálló!

De még várj mert most jönnek ki a uj telók S6 G4 Z4 M9 stb!

arukereso.hu

olcsobbat.hu

tudod google a haverod ott tudol bármilyen módon keresgélni!

2015. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek hardware-ben majdhogynem visszalepesek az Sp-hez kepest. Bar az is igaz, hogy ezek jobban sikerult telok, mint az Sp. En ezek helyett Lumia 735-t, Moto G-t vagy Redmi 1s-t vennek.
2015. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező olyan telefont keres ami már kapható. LG-használóként biztosíthatlak hogy ezek közül az L Bello a legjobb.
2015. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gabi33 ***** válasza:

És miért jobb a Lumia 735? Annak olyan szofvera van,hogy nem támogat mindent!

De már nemsokára lehet kapni M4 aqva vizálló 720p-5colost 2napig birja az aksi egyfolytába a kamerázást! Ha jól tudom 290euró 90-100eft a tavasszal a boltokban Április!

És a többi is fog jönni!

2015. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabi33 ***** válasza:

itt

[link]

2015. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2: Már kapható itthon a Redmi 2 is
2015. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!