Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megkaptam az új telefonom. Mi...

Megkaptam az új telefonom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom és töltőre rakom? Vagy töltőre rakom és ha 100% akkor bekapcsolom? Gondolom már nem kell 16 óráig rajta lennie, az régen volt csak. Jól tudom? 6 év óta ez az eldő új telefonom....
2015. márc. 5. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod amikor akarod es toltore rakod amikor akarod. Amire figyelj esetleg, hogy ne hagyd lemerulni 0-ra.
2015. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát kicsomagolom, beleteszem a SIM kártyám, bekapcsolom és ennyi? :) Ha meg merül felteszem tölteni?
2015. márc. 5. 10:24
 3/12 anonim válasza:
0%
bekapcsolod és az ajánlott 10 óra töltést érdemes megcsinálni :D
2015. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
#3 bocsi nem 10 óra hanem 16 ha jól tudom ;)
2015. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de az nem csak a régi aksiknál volt? Megcsinálom persze, ha az javasolt..
2015. márc. 5. 10:30
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

1-es válaszát kövesd.

Mivel az új telefonok általában nincsenek fullra feltöltve, az ember meg naná, hogy nyomogatja, nyugodtan tedd töltőre és használd úgy. De megteheted, hogy feltöltöd totál és onnantól ismerkedsz a telóddal.

2015. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Feltettem töltőre és várok, amíg feltöltődik. Max egy kicsit tovább hagyom, mert úgy is dolgom van. És délután-este nyomkodom :) Ennyit kibírok... :) Túltöltés nem lehetséges ugye?
2015. márc. 5. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs tultoltes.
2015. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kérdező.. ***** válasza:
Kibontod,bekapcsolod,töltőre rakod(mert alapból nincs feltöltve az akksi) és használod.Nem kell semmilyen 16 óra töltés stb marhaság.Régen kb 10 éve ez kellett.
2015. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg van a telefon. Tudtok segíteni, mik az első lépések? Telenorban csak berakták a SIM-et és ennyi. Semmi sincs a telón,mármint beállítási asszisztens, olyat olvastam, hogy legelső használatnál kell beállítani vmi ID-t. i6. Nem értek hozzá :(
2015. márc. 5. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!