Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3, S4, S5, S4...

Samsung Galaxy S3, S4, S5, S4 mini, S5 mini ezek közül melyik a legjobb? melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nyilván, hogy az utolsót, minél visszább mész számozásba annál régebbi a HW :D Szerintem az S5 minit vagy az S5-öst vedd ezek közül :)
2015. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S3 NEO❤
2015. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

S5>S4>S5 mini>S4 mini


S3-at meg úgy ahogy van felejtsd el.

2015. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legjobb ha egyiket se veszed meg, mind belassul a touchwiz miatt, inkább vegyél nexus vagy lg
2015. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

S5 vagy S4

Az S5 mini azért érezhetően mini, az S4-hez képest is.


Nekem 2éve S4-em van. Soha nem akadt, semmi bajom nem volt egyszer sem vele, kifejezetten ajánlom. Ritkán, de akkor rendesen megizzasztom komolyabb játékkal is. S5 lesz a következő, de csak a vízállósága miatt cserélek. Remélem ugyanolyan akadásmentes lesz mint az S4 volt, viszont elég húzós még az új/független ára. Ellenben a minik nem bejövősek a méretük miatt.



Téééényleg? Belassul a TouchWiz miatt?! Egyemmeg.

És én ezt miért nem vettem észre? Ezek vannak a családban S4, Note2, Note3, S4Mini és érdekes módon EGYIK SEM lassú... Bár lehet a userben van a hiba. Bírom az ilyen általánosításokat.

2015. márc. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
De az emberek 90%-nak belassul a touchwiz miatt, inkább vegyél nexus 5-t az s5-t is simán elveri.s5 mini meg borzasztóan túlárazott 60k-rt jobbat kapsz érte.
2015. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én az S4mondanám,a gyártók és tulajdonképpen mindenki szerint hatalmas csalódás az S5!És nem mellesleg az egész széria,kivétel nélkül hardverhibás!És a mai napig is sajnálják bedarálni a z S4-eket,mert elvileg már kifutók és annyira jól sikerültek hogy egész egyszerűen sajnálják,begyűjtik az öszes S4-et és kisebb,szegényebb országokban eladják olcsóbban!
2015. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!