Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hello. Most galacy ace 1 telefonom van,újat szeretnék venni,mert ezen a középkategóriás játékok se nagyon futnak :s

Kinéztem magamnak a ZTE Blade 3-at kamerája nem a legjobb,de gyors telefon elvileg

Néztem még Ace 2-t,az se rossz

Nem akarok sokat költeni,kicsivel szeretnék jobbat,használtan 15-20E ft-ért(Ace2,és a ZTE blade 3 is ennyiért van kb.)

Mit ajánlotok még? Sonyt ne köszi:D


2015. márc. 5. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy ebben az árban játékra is alkalmas telefont nem találsz. Szerintem várj és kuporgass még hozzá egy kicsit.

Nem venném meg a Blade 3-at mert:

-1 magos, 1ghz-en NAGYON(!) karcsú

-512Mb RAM szintén NAGYON kevés

-A kijelző 480x800 felbontása borzalom

-A kijelző 65ezer színű. Atyaég.

Ez a teló baromi gyenge még az egyszerűbb feladatokhoz is, a Galaxy Ace2 ugyanúgy. A lentebb összeszedett lista bármelyikével jobban jársz.


Ha mégis gyűjtögetsz hozzá, akkor ezeket ajánlom használtan:

Galaxy S4 Mini-->35.000

Galaxy S3-->30.000

Alcatel One Touch Idol-->32.000

Iphone 4G-->32.000

LG F70-->35.000

lG 4XHD-->30.000

2015. márc. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabi33 ***** válasza:

Xperia ZR 50eft!

[link]


[link]

2015. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Oké, hogy nem vagy jó matekból, de azért azt még te is tudhatnád, hogy az 50 ezer jelentősen több, mint a 20 ezer.


Kérdező:


20k-ért csak Lumia 520 vagy 530 (vagy 535, de az asszem drágább) jöhet szóba, minden más kifejezetten hulladék.

2015. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabi33 ***** válasza:
Mindegyik egy hulladék ,nem csak a sonyi,már bebizonyitották,Pláne a Galaxy ugyhogy nem kell blamálni,a ericcsonomat nem adnám oda bármilyen uj telóért mert ha hivni kell tudok vele,mint az uj telón még nem lehet netezni,hiába van elöfizetésed,akkor mitöl okos teló? na hagyuk,mindenki azt vesz ami jó nekem a xperia kell ha szarr abból lehet várat épiteni,nekem már volt már nokia miden a régi alkatal302 és sonyi-k750i van már 10éve az aksik kivül semmi se volt cserélve ja és csak egy db aksi 900mah-és most 1000van benne
2015. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!