Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A saját fotóim jelennek meg...

A saját fotóim jelennek meg egy nekem küldött spam mellékletében, amikor a telefonomon olvasom az emailt! Hogy lehet ez? Vírus?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ételfutáros hírlevelet és 12 melléklete van, ezek kis piktogramok, gomba, X, és egyéb ilyen kis képek a hírlevélben, DE ha a mobilomról nyitom meg, a saját fotóimat látom ennek a 12 mellékletnek a helyén! Hogy lehet ez? Lehet, hogy valami vírus? Hogyan lehet a képeket levédetni a telefonon??


Tapasztaltatok már ti is hasonlót?



2015. márc. 6. 07:55
 1/2 A kérdező kommentje:

A laptopomról regisztráltam anno ennél az ételfutár cégnél, nem pedig a telefonommal. A telefonommal nem is léptem be ide.

Alap adatokat, telefonszámot, címet, email címet meg kellett adni, hogy tudják, hova vigyék a kaját, stb...

Csak a bluetooth mappából jelennek meg képek mellékletként.

Yahoo-s vagyok, így a yahoo alkalmazással szoktam az emailjeimet olvasni, de csak akkor tölti be az emaileket, ha wifi-hez kapcsolódok, magától nem szinkronizál, le van tiltva.

Van vírusírtó a telómon (avg) de nem jelez semmit.

2015. márc. 6. 08:01
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, és más leveleknél nem csinálja ezt, csak ennél az egynél...
2015. márc. 6. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!