Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TMX Mobile Solution szervíz-va...

TMX Mobile Solution szervíz-valakinek valami tapasztalat velük?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 09:28
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Túl sok jót nem lehet róluk elmondani.
2015. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy picit bővebben?

Nekem most vitte el kb 1 órája a futár a telefont, de jó lenne tudni, mire számítsak.

Belekötnek direkt dolgokba? Mennyi idő míg cserélik a rossz telefont? Stb..

2015. márc. 6. 12:33
 3/5 anonim válasza:

Nem sok jó. Ha valami baja lett a Lenovo készülékednek, inkább vidd máshova. Nekem a monitorom ment tönkre. Máshol 30 ezer Ft + ingyenes beszerelés. Ők a hivatalos szervíz, a 20 ezer Ft-os monitort 101 ezer Ft-ért, és 8 ezer Ft beszerelési költségért vállalták volna. Gusztustalan egy szervíz kerülje mindenki, aki tudja. Nem véletlen, hogy a Lenovo és a TMX álláspontja is néha eltér és ennek a vásárló issza meg a levét.


A szervízt mindenképp kerülni, de ha lehet a Lenovo termékeket is. (messziről)

2016. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 specnaz10 válasza:

Na cservusztok!


Nekem is volt egy rossz tapasztalatom a TMX-el. Bevittem az Asus Zenfone 5ömet hozzájuk, mivel ők az egyetlen hivatalos márkaszervíz(sajnos).


A telóm problémája az, hogy nem látja a sim kártyát(dual simes) egyik slot sem. A csaj egyből azzal kezdte, hogy valszeg alaplapos lesz(ami tudjuk hogy jó borsos lesz, de ezt a legkönnyebb mondani) de aszondja olyan "régi", hogy lehet még alkatrészük se lesz hozzá. Na mondom ez jól kezdődik akkor itt már nem sok jót várhatok, így a reményvesztettek nyugalmával írom alá az átvételi elismervényt. Azért még kis remény volt bennem, mivel láttam egy csodálatos videót, amiben csak lazán kikapták a dualsimes komopenst és kicserélték egy újra, szóval hátha.


Erre pár napra rá kapok tőlük egy nagyon kedves árajánlatot 63282Huf ról!!! Mondom HE?! HOGY?! A telefon úgy kb 40000et ha megér(használtan!). A szervíz lapon csak azt kértem tőlük, hogy oldják meg, hogy a simet lássa, ehhez képest olyan tételek szerepeltek rajta, mint full LCD+érintő kijelző csere plusz alaplap csere. Szóval gyakorlatilag az aksin kívül mindent még a tökéletesen működő részeket is ki arakták rajta cserélni. Szerintem rá se néztek csak könyökből mondtak egy árat, hátha vagyok olyan madár, hogy rábólintok és még örülök is neki.


Erre írtam egy hitetlenkedő emailt, hogy ez valami vicc akar lenni? Van egy műanyag darab az alján(csak a design miatt) a telefonnak aminek elengedett a ragasztása, de azt nem kértem hogy csinálják meg(mivel azt csak sima ragasztás). Ehhez képest a műanyagdarab cseréje helyett egy full kijelző cserét felszámoltak, csak...mert...miért ne?!


Ezek után természetesen nem kértem a szervízelést. Elkezdtem nézegetni a netes beszámolókat ezzel a szervízzel kapcsolatban... hát finoman szólva teljesen elszállt a bizalmam, úgyhogy elhoztam a telót és inkább viszem egy másik GSM be ahol kompetensebbek.


Senkinek nem ajánlom, hogy odavigye telefonát, vagy tabletjét, mivel reflexből hülyének nézik az embert, plusz kinn van a senki földjén!

2017. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JuditAD válasza:
Sok és nagyon-nagyon rossz tapasztalatom volt velük. Hivatalos márkaszervíz, garanciális hibával. Még 1 éves sem volt a készülék és már 3x volt náluk. Minősíthetetlen volt. Főleg az, amikor a 2. javítás után úgy küldték vissza a készüléket, hogy konkrétan nem lehetett bekapcsolni full töltött állapotban sem! - De a kiadott papír szerint tökéletesen működött. Minden egyes szervízpapíron konkrétan hazudtak. A dokumentum dátuma és a gép működéséről készített videók is tanúsítják. A futárszolgálat mint szolgáltatás rajtuk keresztül teljesen elfogadhatatlan. Az ezzel kapcsolatos reklamációkra is durva hazugságokat válaszoltak.
2021. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!