Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni...

Új telefont szeretnék venni 40ezerért, véleményeznétek a lent olvasható telefont?

Figyelt kérdés
Lenovo A606 (Android 4.4 KitKat, négymagos 1,2GHZ proci, 8MP kamera, 5" IPS kijelző)

2015. márc. 7. 20:52
 1/7 kérdező.. ***** válasza:

Az jó telefon.De már jobb vétel a Moto E 2015:

[link]

2015. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azért jöttem, hogy a Moto E-t ajánljam, 40k-ért nincs nála jobb Androidos, pláne nem az A606.
2015. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát!

Mivel jobb a Moto E, mint az A606?

2015. márc. 7. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Az A606-nak hatalmas méretű kijzője mellé, röhejes a felbontás. A Moto e 2015 szebb képpel fog rendelkezni. Pluszba a stock droid ami szintén nem egy rossz dolog ha az ember frissítést is vár a telefonjához.
2015. márc. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én simán megveném már csak azért is mert jó szól valoban

https://www.youtube.com/watch?v=oOffdn080sI

nézd meg egy videot rola és dönsd el te hogy teccik e neked .

2015. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
A lenovoval csak az a nagy probléma hogy 512MB ram van benne és 4gb belső tárhely.Főleg a ram manapság nagyon kevésnek számít így fog laggolni.
2015. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, a kérdés el van döntve!

Lenovo kilőve!

Ment a zöld mancs!

Köszönöm mindenki válaszát, nincs más kérdésem! :)

2015. márc. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!