Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely alkalmazásokat érdemes...

Mely alkalmazásokat érdemes letölteni telefonra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Facebookra, valami játék stb.
2015. márc. 8. 13:03
 1/3 Wyana Ilysiris válasza:
68%

Szia!

Én leszedtem a twittert, a vibert, skypot.

Játékok... Attól függ, milyen típusú játékokat szeretsz. Gondolom van a telódon play áruház, nem? ott be tudsz állítani kategóriákat, amiken belül keresgélhetsz a Neked tetsző alkalmazások között.

Személy szerint ajánlom a: Plague inc, szókereső, diamond dash, temple run, zombie tsunami, alkímia klasszikus, CSI: hidden crimes, valamint az Angry birds nevű játékokat :D Jó szórakozást a kipróbálásukhoz.


UI:Jók még a kijutós játékok is, de nem tudok nevet mondani, mert most épp nincs egy sem a telómon... :P

2015. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1. Ha nem androidos a telefonja akkor nincs play áruház...


Amúgy meg olyan alkalmazást rakj a telefonra, amire szükséged van. Olyat, amit szinte nem is használnál, vagy csak mutatóba raknád fel, olyat teljesen felesleges.

Az, hogy mit szeretnél a telefonodon használni azt más honnan tudná?


Nekem pl. van a telómon navigáció, mert sokat autózok idegen környezetben, de lehet te nem vennéd hasznát, mert nem vezetsz annyit.

Nekem pl. nincs fent semmilyen messenger, mert egyszerűen nem használom, ha valakivel beszélni akarok, akkor felhívom.

Vagy pl. az időkép alkalmazás, mert az összes gyári időjárásprogram gagyi és nem azt az időjárást mutatja, ami valóban van. De lehet neked ez sem lenne fontos.

Szóval az igényeidet neked kell tudnod...

2015. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre azt tudom mondani: amire neked szükséged van. :-) Elmondhatnám, hogy én szerintem mit érdemes rá letölteni, de biztos, hogy lenne közte olyan, ami számodra haszontalan, felesleges, és biztos lenne olyan, ami neked jól jönne, de számomra felesleges.
2015. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!