Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lehetne még...

MikeB kérdése:

Szerintetek lehetne még valahol kapni iphone4/4s-t ios 6-tal újonnan?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Több esélyes a játszma, ha nagyon széttúrod az ebayt meg hasonló oldalakat akkor lehetséges, hogy találsz esetleg. Itthon szerintem nem nagyon lehet ilyenre számítani, de sosem lehet tudni egy pár darab valahol elfekvőben akadhat mobilos üzletekben. Nagy szolgáltatónál 100%-hogy nincs. Valahonnan külföldről esélyes a dolog. Már nem gyárjták és Almáék nem nagyon szeretik a raktárkészleteiket nagyon hosszan parkoltatni. Ami felesleg volt a cégnél azt pedig már rég bezúzhatták!
2015. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
GSM-ben van :)
2015. márc. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! eBay-en találtam néhányat

GSM-ből vettem a mostani 4s-emet, iOS 5 volt rá kiírva, azt mondták automatikusan le fogja frissíteni 6-ra, ehhez képest mikor kibontottam a csomagot, már a doboz is 7-es volt. Már bánom hogy nem reklamáltam

2015. márc. 10. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
de miért csak a 6-os jó?:)
2015. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert a 7-es, 8-as egy nagy rakás szar. Nekem. A 6 az még igazi iphone.
2015. márc. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!