Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy iPhone 5c-t lecseré...

Patriksztár kérdése:

Megéri egy iPhone 5c-t lecserélni egy LG Optimus L5 II-re pár hónapra? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a nagy helyzet, hogy most úgy látszik el sikerül adni az iPhone 5c-met 40000Ft-ért.

Szerintetek úgy megéri eladni, hogy utána használok 1-2 hónapig (vagy kevesebb ideig) egy LG Optimus L5 II-t, míg meg nem tudom venni a Note 4-emet?


Meg-e éri az LG-vel szórakozni?



2015. márc. 8. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha pénzt kéne kiadni azért az LG-ért akkor inkább spórolnék még a Note 4-ig és használnám tovább az 5c-t.

Ha meg nem kéne kiadni érte pénzt és nagyon szeretném azt a Note 4-et megszerezni akkor igen, eladnám az iPhone-t és beleölném azt a pénzt a Note 4-be, hogy hamarabb meglegyen.

2015. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az az LG nem egy uj telefon, nem fogod szeretni, pláne egy iphone performanszhoz szokva... De ha esetleg hozzád kerül, kérlek ne erről ítéld meg majd az LG-t. Vannak nagyon jó telói az LG-nek de ez pont nem tartozik közéjük... Én is inkább azt tanácsolom h sporolj a Note4re
2015. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az LG ilyen "pót telefon", ha valamelyik tönkremegy vagy történik vele. Szóval az megvan, és nagyon is szeretem azt a kis telefont :)
2015. márc. 8. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:

bocsi nem akartalak megsérteni

nekem LG G2 van és imádom de van egy kis E400 LGm is custom rommal tartalékba :D na az már szenvedősebb kategória. de mindent lehet azzal is... Am ha megvan már és nem kerül semmibe akkor miért ne? akkor mi a kérdés? :) 2 honapot kibirsz vele aztán lesz egy jobb persze hogy megéri egy olyan iphone-t egy notera cserélni. ez nem is kérdés!

2015. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Miért cserélsz le egy Apple telefont androidra? Mazochista vagy?:D
2015. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aki olvassa a posztot annak leírom.

Az 5c-t lecseréltem egy S4-re, majd rá 1 hónapra megvettem a Note 4-et, ami egy rohadvány jó telefon :3

2015. jún. 22. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!