Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy néz ki, hogy a közel...

Úgy néz ki, hogy a közel jövőben új telefont veszek de nem tudok dönteni hosszú távra tervezném?

Figyelt kérdés

Szóval sony z1c, z2, lg g3, iphone 5s

Bő vélemény előny hátrány tapasztalt választ kérnék vagy ajánlatokat(htc nexus szóba se jöhet)



2015. márc. 8. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
G3 vagy 5S. Nkm G3 van. Szep a kijelzo es jo a kamera. Az akku 3napot bir nallam.
2015. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én elég aktívan használom a telefonomat és a sok netezés miatt félő, hogy nem bírná sokáig az aksi :). És a G3nál azt hallottam, hogy sűrűn akad meg a nagy felbontás miatt ez nem zavaró ? :ss
2015. márc. 8. 16:56
 3/22 kérdező.. ***** válasza:
26%

Nexus mért nem jöhet szóba?

Szerintem várj még mert egyrészt most fog kijönni az Lg G4 és az Xperia Z4,másrészt olcsóbb lesz a G3.Igen laggolt a G3,de a lollipop alatt állítólag már semmi baja.

2015. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem egyrészt annyira nem tetszik főleg az új másrészt tmobile-nál venném részletre a telefonomat mivel sajnos nem tehetem meg, hogy egyben kifizessek ennyit egy telefonra :s. hát az a közel jövőben az úgy néz ki, hogy nyár elején de már annyit gondolkodok mit vegyek és nem tudok dönteni :). Szóval mire eljön a vásárlás napja addigra szeretnék minden telefon előnyével hátrányával tisztában lenni, hogy tökéletes döntést hozzak :). Köszönöm a válaszaitokat és remélem még sok jön :)
2015. márc. 8. 17:03
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha hosszú távra tervezel akkor Samsung kilőve. Vagy várd meg a Sony Z4et és az LG g4-et, de ha nem akarod megvárni akkor Sony Z2,3, Lg g2,3 ezek a legjobbak.
2015. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Samsungot semmi pénzér nem vennék hulladék egy telefonokat csinál.. ><. Sony z2-n gondolkoztam meg a g3-on bár a g3 külseje annyira nem tetszik :/. Tapasztalatokat előnyöket hátrányokat várnék :)
2015. márc. 8. 17:23
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha a hosszu akkuidő esetleg fontos akkor a G2 egy nagyon jo választás lenne.


Engedd meg, hogy eldicsekedjek, az ugyan agyon kurtitott és csak félig gyári LG romommal (bruce féle kitkat rom amibe még én is belenyultam)

58 orát megy a telo folyamatos LTE kapcsolattal (ilyenkor még van kb 10% akksi) és emellett 6 ora screen on time (kis fényerőn)


Volt olyan is hogy 7 óra screen on time (kis fényerőn) és mellette 8 ora zenehallgatás (mp3) itt volt még a végén 20% akksim. de mindez összesen 10 orába.


Látom hogy a G3at irtad de Szerintem a G3 ennél jóval kevesebbet bír akksiról.


Ha wifire kapcsolódok a teloval szinte elfelejt merülni olyan a battery log mint egy vizszintes vonal :) néha ki se tudja kalkulálni, néha olyanokat jósol, hogy előre láthatolag 280 óra van hátra :)


Annyira megszerettem a G2-t, hogy ha tönkremenne is veszek egy másikat :)

2015. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 kérdező.. ***** válasza:
81%
Igen a G2 verhetetlen akku időben és jobban megéri a G3-nál.
2015. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
G2vel az a baj, hogy nekem fontos a memoria bovithetosege mivel 16gb nekem keves es a tmobilenal csak 16 gigas van:/. Es amig garis addig a rom-ba se akarok belenyulni de megfontolando a valaszod megy a zold pacsi:). Esetleg sony z1c z2 valaki tapasztalatokat:)
2015. márc. 8. 18:54
 10/22 kérdező.. ***** válasza:
36%

Függetlenül 100k-rt innen tudnál venni 32 Gb-st:

[link]

2015. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!