Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallottam már olyanról, hogy...

Hallottam már olyanról, hogy belehet állítani, hogy pl. az üzenetekhez csak akkor tudsz belépni, ha megadsz egy jelszót. Nem PIN kódra gondolok, hanem mikor már be van kapcsolva a telefon. Az csak bizonyos telefonoknál van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Sony Ericssonoknál nincs, viszont a régebbi Nokiáknál volt. Az újabbakat, és a többi márkát közelebbről nem ismerem.
2010. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez minden telefonon más :)

nekem samsungom van én például az egész menüt tudom lekódolni nem az sms-eket :)


de teis megtudod nézni, a beállitások-biztonság, vagy vmi hasonló helyen keresd :), nálam ugyvannak hogy : védett adataim. :)

2010. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem pont Sonym van. Meg van egy Samsungom is, és ott pl. azt írja ki, hogy csak a zenéket védhetem le..:|

Köszönöm a válaszokat:)

2010. febr. 14. 22:05
 4/6 anonim válasza:
Sziaa.wan a SE-nál is. :)) legalább is nekem volt már olyan telefonom.(de nem mind1kbe) de általába az újjabb telefonoknál nincs, kivéve a samsungoknal.
2010. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Káár.:( Azért köszönöm szépen:)
2010. febr. 21. 18:38
 6/6 anonim válasza:
nincs mit.
2010. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!