Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felugró reklám androidon...

Felugró reklám androidon (sony Z2), "We recommend Messenger" ajánlgatják hogy töltsem le, holott minden nap használom. Olyan reklámként kell elképzelni mint ami az appokon belül felszokott ugrani. Any help?

Figyelt kérdés
Általában ha leveszem töltőről a telefont, előugrik, egy táncoló kis android kíséretében. Vírus lenne? Az avast nem jelzi. Hogy tudnék megszabadulni tőle? Másnak is van ilyen problémája?

2015. márc. 8. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

ez elég gyanus

meg kéne találni h melyik az az app amelyik ezt cisnálja.

valamelyik appal együtt vana z tuti.. én nem szeretem az ilyeneket.. szerintem kedj el unisntallálni appokat

ha nem javul tedd vissza és uninstallálj másikat, igy meg lesz h melyikkel együtt van az adware..

2015. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!