Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lesz így internetem?

Meddig lesz így internetem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ilyen telefonos-internetes dolgokhoz, apukám töltött netet a telefonomra, úgy, hogy minden hónapra megvan az adottkeretem. Na már msot, két napja ezt az SMS-t kaptam:

Tisztelt Ügyfelünk! Tájékoztatjuk, hogy a Netplusz Arany mobilinternet csomagjához tartozó adatforgalmi egyenlegének 80%-át felhasználta. Üdvözlettel ...stb.

Na most akkor ezek után meddig lesz net a telefonomon előreláthatólag? Mert korábban sosem kaptam ilyen üzenetet :/ vagy hogy működik ez? Érdemes más milyen csomagra előfizetni? (T-mobile-os vagyok)

Köszi előre is a segítséget, én nagyon nem értek az ilyenekhez :(



2015. márc. 8. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Valszeg nem sokáig. Nézd meg a beállításokban, hogy az adatforgalom be van-e kapcsolva, ha nem használod a netet, kapcsold ki.

Én se vagyok szakértő, ennyit tudok segíteni:-) Inkább wifizz, ahol lehet.

2015. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni Vodánál, utána még kb. 3-4 nap, persze attól függ mennyit használod. Vodánál 20.-án a fordulási nap.

De általában a többi szolgáltatónál is.

2015. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!