Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 jó választás?

Beviz Elek kérdése:

Samsung Galaxy A3 jó választás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 év telefonos újdonságairól lemaradtam, most viszont szeretnék venni egy újat. Nagyon tetszik az A3, de van olyan fémházas androidos telefon 100ezerig, ami jobban megérné?

A mérete ne legyen nagyobb, ezt is szabhatták volna kisebbre!

Ha olvastatok tervben lévő csúszkásról (qwertz), akkor várnék arra, még ha műanyag is!


2015. márc. 9. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit teljesitmenyben es kijelzoben nyujt, azt megkapod egy 40-50-60 ezres telotol. Amennyiben neked a femhaz meger tobb tizezret pluszba, akkor siman lehet jo valasztas.
2015. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

A 42 ezres Moto E hardveresen, kijelzőben ugyanott van, szoftveresen jobb is, sokkal nagyobb aksi is került bele, szóval az üzemideje is jobb, igazából mindenbe jobb vagy ugyanaz, kivéve kamera.


És a Galaxy A3 ennek ellenére több, mint kétszerannyira kerül, szóval a szar ár/érték arány magától értetődő.


De ha kicsit többet költesz rá, akkor kapsz már olyat, amibe a kamera is jó, és még mindig 60k alatt vagy, szóval a Galaxy A3 egy írtó szar telefon ennyi pénzért, az a kis fém nem ér meg ennyi extrát.


QWERTZ telefonra ne várj, nem lesz.

2015. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy sem éri meg
2015. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A telefon hardvere, kamerája nem olyan fontos, a lényeg hogy normál felhasználásra megfeleljen. Ha unalmas időmben a Real Racing 3 elmegy, akkor már hozta is a minimális szintet.

A fémház a kinézet/tapintás miatt fontos, mindenképp ilyen kell, de nem tudom hogy a konkurencia gyártott-e ilyet (sony, lenovo, motorola és a sok újabb feltörekvő, számomra ismeretlen gyártók).


A qwertz-t sajnálom, abból vettem volna műanyagot. A captivate glide túl nagy, az xperia pro-t szeretem, de egy friss szoftverrel is lassú a vibertől.

2015. márc. 9. 12:54
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
túl van árazva, meg a samsungok nagyon rosszak lettek minőséget tekintve, az A3 nagyon rossz választás lenne.
2015. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kérdező.. ***** válasza:
49%
Az A3 az egyik legrosszabb ár/érték arány és samsung is.De ha neked megér ennyit egy kis fém hatású tapintás akkor vedd.
2015. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

A 2nd gen Moto E milliószor jobb mint ez a túlárazott tucatsamu.


[link]


Vagy ott van 6ért Xiaomi Redmi 2, vagy a 90ért(az a3 áráért) Lenovo P70

2015. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kérdező.. ***** válasza:
Vagy 90k-rt nexux 5.
2015. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megnézegettem az összes ajánlott telefont, elolvastam a teszteket, elég nehéz dönteni...


Kinézetre az A3 a nyerő, másik fémházast sajnos nem találtam.

A Nexus 5 elég jó, tetszik, a Lenovo P70-ben pedig csábító az atomerőmű.


Köszi a segítséget, de ha van még valami ötletetek, akkor várom!

2015. márc. 11. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Neken samsung galaxy a3 om van nagyon könnyű vékony stilusos de megéri nagyon az ára drága de mdgéri
2015. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!