Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipo-m nem kapcsol...

Sony xperia tipo-m nem kapcsolódik a wifi hálózathoz. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A jelszó helyes, 2 éve semmi gond nem volt, tegnap viszont délelőtt működött, délután pedig ledobott a hálózatról. Azt írja, hogy hitelesítési probléma. Kikapcsoltam, bekapcsoltam a wifit, majd a telefont is, más kód nélküli hálózatra tudott kapcsolódni, kódost még nem próbáltam, nem tudom lehet-e összefüggés. Ha valaki tud segíteni, írjon!

Előre is köszönöm!


2015. márc. 9. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Más telefonja tud csatlakozni a Wifidre?
2015. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dobd ki a kukába azt a szart, és vegyél normális telefont
2015. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Töröld azt a bizonyos wifit a telefonodból. Kapcsold ki a telefont, majd vissza. Kapcsold be a wifit és írd be újra a jelszót. Néha az is probléma szokott lenni, hogy messze vagy a routertől.
2015. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire!!! Ugyan ez volt a problémám. www.tplinklogin.net jelszó admin felhasználónév:admin Bal oldalt Wireless/Wireless Security. Utána amid bead, alul lessz, hogy Password. Azt írd át. Utána Save és Reboot
2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!