Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Atvittem az apple id-m amerika...

Atvittem az apple id-m amerikaira es eltunt par alkalmazasom, ha visszaalitom visszajonnek?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a csodas alkalmazaskiprobalos es erte pontot kapos oldalak es ezeket a pontokat be mehet valtani itunes gift cardra. Na de hat ehhez amerikai apple id kell ugyebar.. Atallitottam, de most vettem eszre, hogy az elotte meg vett 1-2 alkalmazasom, meg az 1-2 napig ingyenes programjaim amik mar megint fizetosek elvesztek. Ha visszavarazsolom magyarra, ezek meg lesznek valahol meg?

2015. márc. 9. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem átállítani kell, hanem kell csinálni egy USA ID-t, és alapból azt használni. Kb 1%-ban kell a magyar. Ha végképp olyan app van ami csak itthon elérhető.

Az alkalmazások meg nem vesznek el, ha már egyszer kifizetted.

2015. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

tényleg eltűnik némelyik végleg.

én is beleestem ebbe a hibába.

akkor vettem észre, mikor egy restore után a biztonsági mentésből visszatöltve nem minden appot rakott vissza.

nálam sok olyan volt, ami egyszer ingyenesen volt letölthető. ezek közül volt olyan, amire simán rámentem, és már töltötte is, viszont volt, ami már kérte is volna, hogy fizessek...de sokkal nagyobb gond volt az, amikor már a több év alatt leszedtél többszáz appot, ebből úgy 20-30 volt fenn, és egyszerűen nem jössz rá, mi hiányzik. :D megszenvedtem vele, mire nagyjából összeválogattam, és hát igen, szívás, mert van 1-2, ami az usa store-ban nincs, pl. a telekom iptv-s távirányító...(ami nekem kellett volna :D)

szóval ez a dolog már végleges, nem fog jó lenni akkor sem, ha visszaállítod magyarra.

2015. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell állítgatni hanem két ID-t kell használni. NEm bonyolult. Rengeteg helyen le van írva, csak ugye el kéne olvasni.
2015. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet reklamálni a supportnál, azért van.
2015. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én írtam anno e-mailt, plusz facebook-on is feltettem a kérdést Magyar iPhone közösségben, és ott árulták el nekem, hogy azért tűntek el, mert régiót váltottam, és ez tök normális.

végül írt a support is, de nem túl sok konkrétumot, szóval ilyen felhasználói hiba miatt nincs sok értelme hozzájuk fordulni.

2015. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!