Nokia lumia 930?

Figyelt kérdés
Rèszletes beszàmoló érdekelne a telefonról, olyanoktól akik ilyet hasznàlnak.
2015. márc. 10. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én arról írok most, de hogy le nem pötyögöm az is biztos. Talán ha reggel haza értem. Amúgy fasza nagyon. Akksi kicsit gyenge de ezen kívül ez az egyik legokosabb telefon amit használtam.
2015. márc. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is arról írok épp. Nos ami jó: Megbízharó rendszer, szép maga a készülék, gyors. A fényképek nagyon szépek, szinte a legjobbak mobil fronton. (1020 ill a 808pw jobb, a 1520 ugyanilyen) van rá app bőven ha nem a csillivilli egyedi felület és a sok sok haszontalan app a lényeg neked, hanem a használhatóság. Ingyenes világ offline navi ami még jó is, office. Hibái: Nincs micro sd. De ez nem mindenkinek hiba, pl nekem sem. 32gb a tárhely+ az ondrive felhő. És igen, lehetne jobb az akksi. Am egy átlagos okostelefon szintet bőven hoz, szal valahol rendben van. Ezt mondjuk úgy képzeld hogy nálam folyamatos wifi mellett aktív kijelzőidő neten lógva kb 7 óra. Ha nem csesztetem a telt, csak van aktív mobilnettel néha egy sms, fotó a 2 napot hozza. A lumia 800 at váltotta nálam. Android szóba se jöhetett, az van egy tabban szal ismerem azt is. Ami fontos, ill hiba lehet a kijelző lilásodása (amoled) én nem tapasztaltam. Szerintem nagyon jó készülék. Fagyás akadás nem volt ( a 800 nál sem, pedig kapott rendesen anno a programozás miatt. :D ) Ha emellett döntesz nem bánod meg, de a warez appokat felejtsd el. Cserébe a telefonod 2 év mulva is ugyanolyan gyors lesz mint újonnan. Ami még gond néhányaknak, hogy a hátlap az fix, nem levehető. Jah, am otg az nincs, azonkívül minden más pl vezetéknélküli töltés is stb stb...
2015. márc. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, forrósodni nem szokott?Sokan írták még hátrányának.
2015. márc. 10. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem! Melegszik, de normális keretek között!
2015. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!