Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s megéri még venni...

Iphone 5s megéri még venni vagy inkább a 6?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most készülök androidról átváltani. Nos a gond az higy az 5s kinézete iszonyatosan bejön. Az iphone 6 viszont nem annyira, bár szerintem megtudnék barátkozni vele. Nem rövidtávta venném, ill ugy hallottam az 5s üzemideje nem annyira jó és nem.tudom hogy ujabb iosek majd hogyan futnak rajta, de a dizájn miatt inkább az 5s felá hajlok.
2015. márc. 10. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


üzemidő i6-hoz hasonlítva nyilván rosszabb, de szerintem nem vészes. plusz mivel én alapvetően olyan életet élek, hogy rengeteget utazok, már néhány éve van egy 10400 mAh-es powerbank-om, szóval nekem sose fenyegetett az a veszély, hogy akármelyik telefonom idő közben lemerülhet :D

2015. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jonathanka ***** válasza:
Nyugottan vegyél szerintem 5s-t mert igazábol akumlátor időn kivűl nem jóbb a 6 sehol se dizájn se gyorsaság se kamera.szinte semmit nem lett gyorsabb a 6 és a kamera is csak annyival jóbb ,hogy már 240fps és eddig csak 120 volt de szerintem a 120 is böven elég
2015. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!