Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom visszaállítani a...

Hogy tudom visszaállítani a képeket, amit a 360 Security törölt?

Figyelt kérdés

Eddig Clean Mastert használtam, de lassította a telefonom, ajánlották ezt a 360 Securityt. Feltelepítettem, le is futtattam egy takarítást és örömmel tapasztaltam, hogy tényleg gyorsabb a telefonom.

De 1 órával később azt láttam, hogy a Galériából egy csomó mappát kitörölt!!! :( Ilyenek: Facebookból letöltött képek, Messenger képek, Viber képek és még az Instagram és a Retrica mappákat is...

Rengeteg képem volt benne, hogy tudom ezeket visszaállítani? Ráadásul a 360 Security beállításaiban nem is láttam olyat, hogy kihagyási listára lehetne ezeket tenni... Segítsetek légyszi!!!!!! Köszönöm!



2015. márc. 10. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont az ilyenek miatt nem érdemes ilyeneket használni. Egyébként is teljesen felesleges mindegyik. Keríts egy recovery programot playből, van egy pár. Talán szerencséd lesz, és nem írta meg felül a rendszer az adott szektorokat.
2015. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!