Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 530 on nem működik az...

Lumia 530 on nem működik az alkalmazástéka mért?

Figyelt kérdés
mikor megjött a denim akkor még jó volt, de az adott téma nem jött be így leszedtem egy másikat és elindítom tékában, tölt tölt tölt de nem állítja be, gondoltam jó lehet a téma fájl nem jó így kerestem mást de azzal is, több témán végig mentem így de egyiket se akarta végül az eredeti ötletre mentem vissza és azt se.
2015. márc. 11. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen téma? Windows Phone-on nem lehet a témát megváltoztatni.
2015. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet :)
2015. márc. 11. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
... 2011 óta használok Windows Phone-t, azt hiszem tudnék róla, ha lehetne. A rendszer felépítéséből adódóan nem lehet olyan szintű módosítást csinálni a felületen, mint pl. Andoridon. Csempék elrendezését, színét és hátterét tudod módosítani.
2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem sikerült android téma van rajta, való igaz nem úgy mint az androidon, de sikerült

annyi a baj vele hogy az ikonok közt alapértelmezettek is vannak pl. a facebook alkalmazás ami nekem nincs letöltve mert nem látom értelmét ha egyszer van böngészőm na mindegy :D és ha rákattintanék kiírja h töltsem le de amúgy van rá.


Írd be web áruházba h kit kat launcher és egy sárga háttéren a csokiandroid lesz. Sokra értékelték. És alkalmazás sarkon belül kell beállítani :D

2015. márc. 31. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!