Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra hogy...

Androidos telefonra hogy tudom telepíteni a skype-ot google fiók nélkül?

Figyelt kérdés
Nem akarok google fiókot, e-mail címet, hogy tudnám így telepíteni a skypot? Azelőtt működött google fiók nélkül is (play áruház nélkül), utána megszűnt. Azóta nem tudom telepíteni.
2015. márc. 12. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát megpróbáltam már telepíteni a internetről leszedett Skype.apk alkalmazást és nem engedte? Egyébként jó lenne mégis csak csinálni egy gmailt, mert különben nagyon macerás lesz az egész Android rendszer használata, mert nem csak a Play-nek kell gmail.
2015. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megpróbáltad*
2015. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez most olyan helyzet, mint autót használni sluszkulcs nélkül :)
2015. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem akarok google fiókot"

Miben is keserítené meg az életed? Nem kell érte fizetned, nem fog a pofádba nyomni hirdetéseket, nem fogja megerőszakolni a macskádat.

Mennyibe telik? 3 kattintás? Szinkronizálja a névjegyeket, üzeneteket, appokat, és egy esetleges telefonváltásnál nem kell mindent elölről pötyögnöd, meg keresned, telepítened. Ha meg mégis mazochista, akkor kikapcsolhatod, és nem fog a CIA meg az NSA lenyomozni, és millió dolláros megfigyelőközpontot RÁD állítani.


Amennyi idő alatt kiírtad a kérdést, 3 fiókot is csinálhattál volna. Az előző pedig jól összefoglalta. Autó slusszkulcs nélkül, bankfiók pénz nélkül, zseblámpa elem nélkül. Persze, lehet, de minek?

2015. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet gúnyolódni, de azért hagy lehessen az én szabad választásom, hogy milyen fiókot akarok az ezredik jelszóval és hogy akarok-e szinkronizálást vagy nem mindenféle adataimra a SAJÁT telefonomon. Nem kell sem ingyen sem máshogy. Anélkül is jól megvagyok, hogy kitalálnak nekem mindenféle felesleges funkciót. A Microsoftra ugyanez vonatkozik. Mint ahogy írtam, már telepítettem a skypot korábban és használtam is, de egyik napról a másikra fiókot kellett megadnom, hogy tudjam használni. Ha a munkám miatt nem lenne skype-ra szükségem, bizony isten nem érdekelne, meglennék nélküle.
2015. márc. 12. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert!
2015. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!