Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2különálló facebookot hogy...

2különálló facebookot hogy tudnék használni egy telefonon Egyszerre? (Jelezzen mindkettő hangal ha írnak. ) Akár két program is jó ami nem zavarja egynást.

Figyelt kérdés
Android

#Androidfacebook
2015. márc. 12. 08:46
 1/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
egyiket app-ból, másikat böngészőből...
2015. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, minek kell valakinek egynél több facebook adatlap. Skizofrén vagy? De tényleg, mire használjátok a többit?
2015. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyanra még nem gondoltál, hogy valakik ugyanazt az eszközt használják mert nem titkolnak egymás elől semmit? Valamint hallottál e már nem személyes hanem pl céges jellegű oldalrol?... kakukk!?... nem feltétlen skizofrénia...
2015. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáljátok meg ezt:

[link]

De a playstoreból leszedték, lehet, hogy nem véletlen és valami megbízhatatlan software, de elvileg ennek pont ez lenne a célja amit akarsz. A linkért felelőséget nem vállalok, sose használtam, nem ismerem, csak akkor tedd fel ha nemfélsz, hogy esetleg valami rosszindulatú cuccot telepitesz a telódra. Keress rá a neten arra, hogy "Friendcaster" hogy mit találsz róla. Én gyorsba ennyit találtam.

2015. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 de azok nem ugyanannak az embernek a profiljai, hanem az ember és a cég profilja, meg a kapcsolatban résztvevő 2 emberé. Használhatják ugyanazt az eszközt, de az akkor is 2 ember.


Én azt nem értem, hogy van egy adatlapom, majd csinálok még egyet szintén saját adatokkal. Na annak mi értelme van?

2015. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kettőt használok. Van a személyes, illetve egy 'privát', amit csak arra használok, hogy pár emberrel beszélgetek. Hogy miért ott, az meg másra nem tartozik ;)


Én úgy oldom meg, hogy a személyessel a Facebook appba jelentkezek be, így kapok értesítést mindenről (üzenet, hozzászólás, bejelölés, stb.), a priváttal pedig a Messenger programba. Ha ott írnak, akkor az is küld értesítést, de csak üzenetről. Viszont mivel azt csak beszélgetésre használom, így a többi nem is érdekel.

2015. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!