Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom bizonyítani,...

Hogyan tudom bizonyítani, hogy nem annyival tartozok?

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS LENNE!! Decemberben vettem telefont, 36ezer forintért, csak nem volt nálam elég, és azt mondták, az első havidíjat is ki kell fizetni. Ezért részletre kértem inkább. Azt mondta a nő, hogy ezt úgy lehet, hogy max 14 ezret ír be, de befizethetem egy részét ott is. Összesen 30ezret hagytam ott (emlékszem: egy 10ezrest és négy darab ötezrest), de később észrevettem, hogy a szerződésre is 14ezer van írva. Most kaptam a számlát, hogy hátravan 16ezer forint törlesztőm, szóval nem értem, ez hogy lehetséges. Az eddigi számlákon csak a havidíjat utaltam át (neten), szóval havi 3400-at, de most azt írták, hogy 40 napon belül ki kell fizetnem, ami elmaradt eddig. Probléma, hogy 2 üzlet van, és a kisebben vettem a telefont, és ott nem foglalkoznak a teljes törlesztőrészlet kifizetésével. Tehát mit kéne tennem? Ki tudom fizetni a maradék 10ezret, de nem 16ezerről volt szó, tehát hagyjam, hogy meglopjanak?
2015. márc. 12. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyi a számlára van írva annyit fizettél be. A többi tanuló pénz volt. Legközelebb nézd meg a számlát mi van ráírva. Mindig nézd meg mit írsz alá, az apró betűt is. Ha valahol sietettnek akkor ne írj alá semmit.
2015. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyiről papírod van, annyit fizettél.
2015. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szó elszáll írás marad... akármennyit fizettél az számít ami a papíron van
2015. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!