Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon mizu M450 vagy Navon...

Navon mizu M450 vagy Navon mizu d501 telefont vállasszam?

Figyelt kérdés
A d450 nek szebb a kijelzője és 1 gb RAM van benne viszont az m501-nek 5"-es kijelzője van. Úgy hallottam ,hogy a RAM csak annyit ér ,hogy több alkalmazás tud futni a háttérben (ami fölösleges ,mert mindig egyből leállítom a háttérben ). Kérlek normális választ adjatok :D

2015. márc. 13. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
jah tapasztalatokat is kérnék a két telefonról.A gta ,hogy fut a telefonokon?
2015. márc. 13. 20:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Mizu M450 (ilyenem van), nem játszok rajta, így játékokról nem tudok nyilatkozni.

5" de kisebb felbontás. Az M450 540x960-as felbontású, látszódnak a pixelek. Még nagyobb kijelzőn még kisebb felbontés még rosszabbul fog kinézni. A D501-ben lévő 512MB RAM manapság semmire sem jó, egyfolytában kapni fogod az x alkalmazás leállt hibaüzenetet, egyszerűen nem lehet elférni rajta. Bezárogatni, leállítgatni az alkalmazásokat meg hülyeség. Ez nem Windows, az alkalmazások leállítása, task killer alkalmazása rossz hatással van az akkuidőre, előnye nincs. Ami futni akar a háttérben, az futni fog, mindegy hányszor állítod le, mindig újra fog indulni.

2015. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) A játéknam utána néztem rajta és a GTA san andreas hibátlanul fut rajta , az asphalt is .Már várom , hogy végre meglegyen. Addig lesz meg rá a pénzem . Ez az első telefon amit magamnak fogok megvenni ,szoval köszönöm a válaszod :D
2015. márc. 14. 09:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért ,csak telefonról írtam :D
2015. márc. 14. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!