Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 1020 okostelefonon...

Nokia Lumia 1020 okostelefonon videofelvételhez hogy tudom állítani a fényerősséget? Lehetséges egyátalán?

Figyelt kérdés
Szóval eddig nokia 808 okostelefont használtam amin videózás elött be tudtam állítani az aktuális fényerőviszonyokat, viszont ezen a készüléken sehol se találom. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. márc. 14. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
tudtommal nem lehet...videózásnál csak a fehéregyensúlyt lehet külön állítani Lumia Camera-ban.
2015. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 930-am van és úgy kell,hogy a kamera ikont a képernyő közepe felé húzod és ott vannak a fényviszonyok a fókusz és a kontraszt
2015. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja várj,fényerősséget én sem tudom.Rosszul értettem a kérdést.
2015. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fényerősség = expozíció, és az új Lumia Camerában lehet állítani videózás közben, viszont ez csak 830, 930 és 1520-on érhető el. 1020-on nincs elhetőség ennek állítására.
2015. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak a válasz! =)
2015. márc. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!