Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy melyik telefont ajánlanátok jobban: Iphone 6 vagy Sony xperia z3? Nem elfogult válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Tudás, tartósság, gyorsaság, kezelhetőség, kamera ezek a legfőbb szempontok ! Válaszaitok előre is köszönöm.

2015. márc. 14. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdés az, hogy neked melyik tetszik jobban, mivel mind2 nagyon jó telefon. :)

iPhone 6 azért, mert tovább fogja tartani az árát, illetve tovább jönnek rá szoftverfrissítések. Egyéb okok pl. ujjlenyomat olvasó, az iCloud lock, ami miatt kb. feleslegessé válik ellopni, mivel aztán nem ér semmit, ha lezárod, emellett rengeteg szoftveres ok.

Z3, mert gyönyörű full hd-s képernyője van, (nem mintha az iPhone-é nem lenne ugyan ilyen szép), vízálló, az akksija lényegesen jobban bírja, persze ez használatfüggő. Erősebb benne a hardver, de ez maga a teljesítmény szempontjából egyáltalán nem mutatkozik meg. Mind2 csúcskategóriás.

Igazából csak azt tudom javasolni, hogy azt válaszd, amelyik jobban tetszik szoftveres szempontból, és más + dolgok szempontjából.

iOs vs. Android

Ujjlenyomat olvasó vs. Vízállóság

Biztonság(iPhone) vs. Nyitottság(Z3)

Melyiket látod jobbnak?:)

2015. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, az első vagyok, és kifelejtettem azokat amiket írtál.

Tudás: egyenlő

Tartósság: ugyan addig bírja mind2, ha nem vágod földhöz.

Gyorsaság: szintúgy egyenlő

Kezelhetőség: Saját véleményem szerint az iPhone jobban kezelhető, és szépen összerakott.

Kamera: talán egy nagyon picit jobb a Sony kamerája, de erről inkább teszteket nézz, mivel az iPhone is hihetetlen kamera teljesítménnyel rendelkezik.(240 fps slow-mo, ráadásul úgy fókuszál, mint a villámcsapás, de tényleg, és nagyon szépek benne a színek.)

2015. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod !:) az Iphone aksija aggaszt nagyon, meg gondolkozom rajta :)
2015. márc. 15. 11:38
 4/6 anonim válasza:

nekem Iphone 6 plus van, és igaz h nagyobb az akksija mint a 6-nak. de nem mivel nagyobb a kijelző...

én androidrol váltottam z1-em volt. remek telefon volt. de őszintén megvalva, amennyire féltem az iostol, és h mindenki osztotta h nem éri meg, mert a hardwer gyengébb... Én nem bántam meg, sőt.. :)

Semmi lefagyás, minden tökéletesen fut rajta. az akksija 2 napig bírja ugy h nyúzom szinte egész nap, és 20-30% mikor este felrakom 2 nap után tölteni :)

2015. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is i6+ tulaj vagyok

Annó én is e két telefon között vacilláltam


Iphone 6 plus mellet döntöttem mert elegem volt az android hülyeségéből...

Nem bántam meg :D

2015. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segítettetek !
2015. márc. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!