Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia u nem kapcsol be csak...

Xperia u nem kapcsol be csak a sony felirat jelenik meg majd eltűnik. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a bekapcsológomb és hangerőgombot nyomni hosszan, de semmi se változott. Felraktam töltőre is, de ugyanúgy csak a sony felirat van. Próbáltam a géphez csatlakoztatni, de nem tudom, mert ki és be kapcsol folyamatosan. El akarom vinni szervízbe, hátha ott meg tudják csinálni. Nem garanciális már. Szerintetek van esély rá, hogy meg tudják csinálni? Valamint valahogy le lehetne menteni a képeket és zenéket róla?

2015. márc. 14. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Bootloopnak tűnik. Otthon is megoldható, Flashtool és egy gyári rom kell hozzá. Szerintem még a PC Companion is vissza tudja hozni az életbe.
2015. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj a pc comp.-al, hogy nem tudom csatlakoztatni a géphez a telefonomat. Egyébként arra van esély, hogy meg tudják menteni a képeimet?
2015. márc. 14. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebbe nem szoktak sűrűn belemenni, de ha engeded és minden rendben megy, fél órán belül megcsinálom a telefonod a géped távvezérlésével. A telefonnal elmondom mikor és mit csinálj, a többit csinálom én a gépen.

A képek elméletben érintetlenek maradnak, mivel azok egy elkülönített tárhelyen, a belső sd kártyán vannak, ez a Flashtool használatával biztosan nem törlődik, a PC Companionnak is békén kellene ezt a tárhelyet hagyni.

2015. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez a biba lépet fel raktam egy gyáriromot a fals tool-sal,és ezután csak egy sarga haraom szögjelent meg felkiáltojelel mellette,egy telefonnal erre van valami megoldás? (sony ray)
2015. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!